Filter

ĮRANKIŲ SANDĖLININKAS. Vilnius, Lithuania

Darbo aprašymas:

Įrankių priėmimas/išdavimas darbuotojams

Įrankių sandėlio tvarkos palaikymas

Darbas su apskaitos programa

Reikalavimai:

Geros anglų k. žinios;

Mes siūlome:

Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus

Slenkantį darbo grafiką: 7:00-19:00

Darbo vieta - Vilniaus oro uoste

All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Jet Maintenance Solutions (Jet MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair, and overhaul solutions for business and regional aviation. The company also provides express spare part delivery, cabin refurbishment & modification, engine management, and aircraft conversion solutions for a wide range of other business and regional jets.