Filter

Transporto vadybininkas. Kaunas, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių ir vietinių pervežimų (oru ir sausuma) organizavimas ir kontrolė;
  • Krovinių dokumentų kontrolė;
  • Savalaikis siuntų išsiuntimo ir priėmimo užtikrinimas;
  • Komunikavimas su Lietuvos ir užsienio partneriais bei klientais;
  • Logistinių sprendimų, atitinkančių įmonės poreikius, paieška.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (logistikos, technikos, administravimo ar vadybos srityje);
  • Darbo patirtis logistikos srityje;
  • Muitinės procedūrų išmanymas;
  • Organizuotumas, veiklumas, loginis mąstymas;
  • Sugebėjimas greitai reaguoti į permainas.

Privalumai:

  • Patirtis gabenant pavojingas siuntas;
  • Gamybos proceso žinios;
  • Aviacijos srities išmanymas;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
  • Visas socialines garantijas.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
FL Technics is a global provider of aircraft maintenance, repair, and overhaul (MRO) services. The Company specializes in base & line maintenance, spare parts & component support, engine, APU & LG management, full aircraft engineering, and technical training. FL Technics is an EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21 as well as FAA-145 certified company with hangars in Lithuania, Indonesia and China as well as line station around the world.