Informacinių technologijų skyriaus vadovas/-ė. Vilnius, Lietuva

Mūsų komanda atsakinga, iniciatyvi, draugiška, siekianti tikslų, susidurianti su iššūkiais ir puikiai juos įveikianti. Jei tai apie Jus, kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Kviečiame prisijungti IT srities profesionalą!

Darbo pobūdis:

·       IT strategijos, efektyvumo, tikslų bei numatytų veiklos rodiklių kūrimas ir gyvendinimas;

·       IT departamento darbuotojų darbo organizavimas, kontrolė, komandos ugdymas ir motyvavimas;

·       IT departamento biudžeto sudarymas, valdymas ir vykdymo kontrolė;

·       Įmonės IT sistemų vystymo ir tobulinimo užtikrinimas;

·       Bendrovės poreikių naujoms informacinėms technologijoms ir produktams nustatymas, analizė atsižvelgiant į ROI.

·       Bendravimas su techninės ir programinės IT įrangos gamintojais bei išorės tiekėjais, jų teikiamų paslaugų kokybės kontrolė, sutarčių derinimas.

·       Glaudus bendradarbiavimas su kitais Bendrovės departamentais, padedant įgyvendinti tikslus IT naujovių, automatizavimo pagalba;

·       IT užduočių/projektų valdymas atsižvelgiant į įmonės verslo poreikius ir prioritetus;

·       IT Departamento rodiklių sekimas ir valdymas;

·       GDPR įrankių, procesų diegimas (Informacinės sistemos);

·       Kiber-Saugumo reikalavimų užtikrinimas.

Reikalavimai:

·       Aukštasis informacinių technologijų krypties išsilavinimas;

·       Vadovaujamo darbo patirtis informacinių technologijų srityje, ne mažiau, kaip 3 metai;

·       Projektų valdymo metodologijų išmanymas;

·       Strateginis mąstymas ir analitiniai gebėjimai;

·       IT sistemų ir technologijų išmanymas;

·       Proaktyvumas ir iniciatyvumas siūlant techninius/procesinius sprendimus įmonės veiklos efektyvinimui;

·       Puikūs lyderiavimo, gebėjimo suburti bei motyvuoti komandą įgūdžiai;

·       Asmeninės savybės: iniciatyvumas, analitinis mąstymas, puikūs organizaciniai įgūdžiai;

·       Puikios anglų ir rusų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome:

​·       Darbą tarptautinėje įmonėje;

·       Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;

·       Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);

·       Iniciatyvią ir draugišką komandą;

·       Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Darbo užmokestis: nuo 3305 € (bruto)
„Baltic Ground Services“ („BGS“) teikia antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo, aviacinio kuro pildymo, mokymų, specializuotų IT sprendimų paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.