Filter

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ VADOVAS (-Ė). Kaunas, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Informacinių technologijų vystymo strategijos įmonėje kūrimas ir įgyvendinimas, biudžeto planavimas;
  • Informacinių technologijų, naudojamų įmonėje, modernizavimo/atnaujinimo inicijavimas;
  • Dalyvavimas įmonės veiklos planavime ir pasiūlymų teikimas, kaip informacinių technologijų pagalba pagerinti esamus arba kuriamus procesus;
  • Programinių ir techninių projektų koordinavimas, naujų projektų diegimo inicijavimas;
  • Su informacinėmis sistemomis ir technologijomis susijusių mokymų organizavimas darbuotojams, darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • Įmonės kompiuterinių tinklų, serverių ir duomenų bazių veikimo užtikrinimas;
  • Darbų vykdymo organizavimas ir kontrolė (planuoti, organizuoti, koordinuoti skyriaus veiklą, skatinti darbuotojų iniciatyvą ir stiprinti atsakomybę už darbo rezultatus siekiant užtikrinti tinkamą skyriui pavestų užduočių ir funkcijų vykdymą);
  • IT paslaugų, įrangos ir eksploatacinių medžiagų tiekimo planavimas, pirkimo organizavimas, užsakymas ir tiekimo kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (informacinių sistemų/informatikos inžinerijos/programų sistemų ar pan. srityje);
  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 2 metai);
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkmingo vadovavimo struktūriniam padaliniui ar grupei patirtis;
  • Verslo procesų išmanymas;
  • Microsoft Windows operacinių sistemų, MS Office programinės įrangos išmanymas (CRM, Navision, Quantum, DocLogix dokumentų ir procesų valdymo sistemų išmanymas laikomas privalumu);
  • Stiprios projektų valdymo žinios bei įgūdžiai;
  • Puikios anglų ir geros rusų kalbų žinios;
  • Inovatyvumas, noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas.
  • Analitinis mąstymas;
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas ne tik identifikuoti problemas, bet ir savarankiškai rasti tinkamą jų sprendimo būdą.

Mes jums siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Helisota is an international provider of integrated maintenance, repair, and overhaul (MRO) services for rotorcraft aviation. The company is an EASA Part 145 and Part 147 organization, an authorized Mi type as well as Robinson and Airbus Helicopters service centre. Based on ISO 9001:2015 certified services and products, Helisota supports various rotorcraft operators from 40 countries worldwide.