Filter

Keleivių aptarnavimo departamento pamainos vadovas (-ė). Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas priskirtai darbuotojų grupei (motyvavimas, darbo drausmės užtikrinimas, darbo organizavimas);
  • Darbo kokybės užtikrinimas organizuojant agentų darbą;
  • Analizuoti ir spręsti savo pamainoje iškylančius klausimus;
  • Vesti reguliarius susirinkimus;
  • Užtikrinti aviakompanijų procedūrų laikymąsi;
  • Nustatytų kokybinių rodiklių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas, ne mažiau kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Organizuotumas, iniciatyvumas;
  • Vadovavimo įgūdžiai, darbų delegavimas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Greitą profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Entuziastingą ir draugišką komandą, įvairias šventes ir komandinius renginius.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
„Baltic Ground Services“ („BGS“) is an international provider of ground handling, aircraft fuelling, liquid ADR logistics, training services, as well as railway freight services and IT solutions. The company operates in Vilnius, Kaunas, Palanga, Riga, Tallinn, Modlin, Chopin, Warsaw, Krakow, Katowice, Zhukovsky, Boryspil, Kiev, Odessa and Lvov airports.