Filtras

AVIACINĖS TECHNIKOS PLOVĖJAS (-A). Kaunas, Lietuva

Darbo pobūdis:

  • Aviacinės technikos detalių valymas, plovimas;
  • Dažų nuėmimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Darbo patirtis valant ir plaunant paviršius;
  • Darbštumas, atsakingumas;
  • Kruopštumas, atidumas.

Įmonė siūlo:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 715 iki 1072 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
Darbo užmokestis: nuo 715 € iki 1072 € (bruto)
„Helisota“ – tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja. Bendrovė atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse, teikia mokymų paslaugas. Bendrovė yra sertifikuota Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų „Mil“, „Robinson“ ir „Airbus Helicopters“ organizacija. Savo paslaugas „Helisota“ teikia sraigtasparnių operatoriams iš 40-ies šalių.