Filtras

Šaltkalvis-taisytojas. Vilnius, Lietuva

Darbo aprašymas

  • Orlaivio kėbulo konstrukcijos ir jos dalių remontas;
  • Metalo pjaustymo, gręžimo, formavimo ir kniedijimo darbai;
  • Darbas komandoje, tinkamiausių remonto sprendimų ieškojimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Techninės srities išsilavinimas (butų privalumas);
  • Darbo patirtis šaltkalviu, metalo apdirbimo įmonėje;
  • Mokėjimas skaityti techninius brėžinius;
  • Anglų kalbos žinios (pagrindai).
  • Naudingi įgūdžiai
  • Aviacinis išsilavinimas;
  • Darbo su kompozitais patirtis;
  • Darbo su automobilio kėbulo apdailos detalėmis patirtis.

Mes siūlome

  • Galimybę dirbti aviacijos srityje;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas.
  • Konkurencingą darbo užmokestį nuo 800 Eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.