Filtras

Logistikos vadybininko asistentas (-ė). Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis

  • Operatyvus reagavimas į klientų užklausas el. paštu ir telefonu;
  • Įvairių dokumentų ruošimas ir tikrinimas (sąskaitos faktūros, važtaraščiai ir t.t.);
  • Pagalba logistikos vadybininkams, koordinuojant krovinių gabenimo tarptautinius maršrutus (importas / eksportas);
  • Kasdienių užsakymų priėmimas ir paskirstymas.

Reikalavimai

  • Vidurinis ar aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas) (logistikos krypties studijos – didelis privalumas);
  • Anglų kl. žinios;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, greita orientacija, iniciatyvumas;
  • Didelė motyvacija ir noras mokytis ir tobulėti logistikos srityje;
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti paskirtus atlikti darbus.

Mes jums siūlome

  • Galimybę derinti darbą su studijomis;
  • Draugiškus kolegas ir apmokymus;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę iš arčiau pažinti logistikos sritį aviacijos industrijoje.
Darbo užmokestis: nuo 824 € iki 1050 € (bruto)
„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.