Filtras

Mechanikas. Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis

Specialių transporto priemonių ir įrengimų remontas.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba profesinis techninis (mechanika, elektronika, hidraulika ir pan.) išsilavinimas;
Transporto priemonių ir įrengimų remonto mechaninės ir elektrinės dalies išmanymas;
Gebėjimas dirbti su techniniais dokumentais ir elektrinės dalies schemomis;
Techninės literatūros skaitymas anglų kalba (didelis privalumas);
Suvirintojo pažymėjimas (privalumas).
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje įmonėje;
Konkurencingą darbo užmokestį nuo 1490 eurų (bruto), o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;
Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
Iniciatyvią ir draugišką komandą;
Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Telefonas pasiteirauti: +370 65716763

„Baltic Ground Services“ („BGS“) teikia antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo, aviacinio kuro pildymo, mokymų, specializuotų IT sprendimų bei vagonų logistikos paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.