Filter

FINANCE AND BUSINESS PROCESS ANALYST. Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Operacinių ir finansinių duomenų apie įmonės veiklą sisteminimas, monitoringas bei rezultatų analizė;
  • Išorinių rinkos, kurioje veikia įmonė, tendencijų stebėjimas, rinkimas ir analizė;
  • Biudžeto vykdymo ataskaitų ir prognozių rengimas;
  • Pinigų srautų ataskaitos rengimas ir pinigų srautų planavimas;
  • Pagalba ruošiant mėnesines ir ketvirtines ataskaitas įmonių grupės veiklos konsolidavimui;
  • Dalyvavimas verslo ir finansinių procesų tobulinimo projektuose.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos arba finansų srityje;
  • Bent 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Stiprus analitinis mąstymas bei verslo procesų suvokimas;
  • Orientacija į rezultatą, , sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalba

MES SIŪLOME:

  • Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje aviacijos paslaugas teikiančioje Bendrovėje
  • Profesinio tobulėjimo galimybę ambicingoje ir sparčiai augančioje verslo aplinkoje;
  • Patrauklią ir kompetenciją atitinkančią darbo užmokesčio sistemą;

Salary: from 2800 € (brutto)
Salary comment: We will be happy to discuss the specific amount of your basic monthly salary and bonuses during the interview based on your experience and qualifications
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Jet Maintenance Solutions (Jet MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair, and overhaul solutions for business and regional aviation. The company also provides express spare part delivery, cabin refurbishment & modification, engine management, and aircraft conversion solutions for a wide range of other business and regional jets.