Filtras

WEB PROGRAMUOTOJAS (-A). Vilnius, Lietuva

Vidinė „Avia Solutions Group“ rinkodaros agentūra „Win Win“ ieško WEB programuotojo (-s), pasižyminčio analitiniu mąstymu, noru augti ir nuolat siekti vis geresnių rezultatų!

Darbo aprašymas:
Esamų internetinių projektų priežiūra ir vystymas bei naujų kūrimas;
Sistemų integravimas į kuriamas svetaines;
Darbas su versijavimo sistema GIT;
Užduočių analizė, vertinimas ir vykdymas.

Reikalavimai:
2 metų patirtis su internetiniais projektais;
PHP programavimo, darbo su MySQL patirtis;
HTML, CSS (Bootstrap), JS, objektinio programavimo išmanymas;
Puikus GIT valdymas;
Puikios anglų kalbos žinios;
Patirtis su Zend Framework 2, Laravel ar kitu panašiu PHP framework'u. Wordpress – privalumas;
Patirtis su Doctrine2 - privalumas.

Mes siūlome:
Puikias darbo sąlygas, terpę įgyvendinti savo idėjas;
Plačias karjeros galimybes;
Projektų ir klientų įvairovę;
Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu;
Nemokamas sporto klubo paslaugas ir kitas motyvuojančias priemones.

*Darbo sutartis terminuotam metų laikotarpiui, su galimybe ją pratęsti!

Darbo užmokestis: nuo 1928 € iki 2631 € (bruto)
„Win Win“ – reklamos ir komunikacijos agentūra kurianti pergalingus reklamos sprendimus aviacijos, finansų, investicijų, farmacijos, žemdirbystės, automobilių sporto ir kitose srityse veikiančioms bendrovėms. Mūsų paslaugos apima viską nuo korporatyvinės tapatybės kūrimo iki renginių organizavimo, įskaitant brošiūrų, prezentacijų, vizitinių kortelių, atributikos, internetinių tinklapių, IT sistemų kūrimą, dizainą, hosting, turinio valdymą, socialinių tinklų administravimą, testų rengimą, viešuosius ryšius, komunikaciją, fotografiją ir vaizdinės medžiagos kūrimą.