Filtras

Apskaitininkė (-as). Vilnius, Lietuva

Darbo aprašymas:

  • Pirminių dokumentų įvedimas į buhalterinės apskaitos programą;
  • Tiesioginė pagalba buhalterijos skyriui.

Reikalavimai:

  • Apskaitininko darbo patirtis;
  • Anglų k. žinios (B1);
  • Organizuotumas, kruopštumas, noras mokytis ir tobulėti.

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbas su Navision programa;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel).

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
Darbo užmokestis: nuo 950 € (bruto)
„Jet Maintenance Solutions“ (Jet MS) – tarptautinė integruotų orlaivių priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja verslo ir regioniniams orlaiviams. Bendrovė taip pat siūlo itin greitą atsarginių dalių pristatymą, salono atnaujinimo ir modifikacijų, variklių priežiūros bei orlaivių konversijos paslaugas itin plačiam privačių ir regioninių orlaivių spektrui.