ORLAIVIŲ KONSTRUKCIJŲ DAŽYMO SPECIALISTAS (-Ė). Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis

  • Dažų nuėmimas nuo metalinės/kompozitinės orlaivių struktūros (cheminiu arba mechaniniu būdu);
  • Smulkūs dažymo darbai ant orlaivių bei nuimtų komponentų naudojant pulverizatorių;
  • Smulkūs kompozitiniai remontai, naudojant epoksidines dervas, stiklo/anglies pluošto audinius bei tvirtinimo elementų montavimas naudojant klijus.

Reikalavimai

  • Patirtis dažymo industrijoje (automobilių/laivų/orlaivių ar pan.) privaloma;
  • Bazinis kompozitinių komponentų išmanymas (stiklo audinys, anglies pluoštas, epoksidinės dervos);
  • Anglų kalbos žinios (dokumentacija anglų kalba, medžiagų specifikacijos, darbo instrukcijos);
  • Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, „outside the box“ mąstymas.

Mes siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • ​Darbo užmokestį, siekiantį nuo 1258 EUR/mėn. prieš mokesčius (bruto);
  • ​Konkrečią darbo užmokesčio sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
„Jet Maintenance Solutions“ (Jet MS) – tarptautinė integruotų orlaivių priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja verslo ir regioniniams orlaiviams. Bendrovė taip pat siūlo itin greitą atsarginių dalių pristatymą, salono atnaujinimo ir modifikacijų, variklių priežiūros bei orlaivių konversijos paslaugas itin plačiam privačių ir regioninių orlaivių spektrui.