Filtras

LOGISTIKOS SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė). Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis

Gaunamų/siunčiamų siuntų/krovinių pasiėmimas/pristatymas iš/į Bendrovės sandėlius, iš/į krovinių terminalus/muitinės sandėlius/sandėlius/vežėjams/klientams;
Gaunamų siuntų/krovinių bei krovinių pakuotės, lydinčiųjų dokumentų patikra bei priėmimas bei duomenų suvedimas į apskaitos ir sandėlio sistemas;
Siunčiamų siuntų/krovinių - lėktuvo atsarginių dalių, medžiagų ir komponentų- paruošimas transportavimui laikantis visų saugaus gabenimo reikalavimų dokumentacijos paruošimas ir sutikrinimas;
Pervežimo paslaugų, reikalingų krovinio gabenimui, užsakymas, krovinio pasikrovimas, išsikrovimas ir gabenimo laiko priežiūra;
Pagalba logistikos vadybininkams atliekant kasdienes logistikos skyriaus užduotys ir pareigas.

Reikalavimai

Rusų ir anglų k. žinios;
Kruopštumas, atidumas, greitas darbo tempas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

​Darbo užmokestį, siekiantį nuo 600 EUR/mėn. į rankas.

​Konkrečią darbo užmokesčio sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

„Jet Maintenance Solutions“ (Jet MS) – tarptautinė integruotų orlaivių priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja verslo ir regioniniams orlaiviams. Bendrovė taip pat siūlo itin greitą atsarginių dalių pristatymą, salono atnaujinimo ir modifikacijų, variklių priežiūros bei orlaivių konversijos paslaugas itin plačiam privačių ir regioninių orlaivių spektrui.