Filtras

Sandėlininkas. Kaunas, Lietuva

Darbo pobūdis:

  • Prekių judėjimo sandėlyje apskaita ir kontrolė;
  • Reikiamų dokumentų pildymas;
  • Prekių priėmimas/išdavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas.
  • Darbas - Karmėlavoje

Reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinkoje, ypatingai MS Excel);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Ne žemesnis nei specialusis vidurinis išsilavinimas (privalumas - buhalterinės apskaitos srityje).

Privalumai:

  • Prekių saugojimo ir sandėlio tvarkymo principų išmanymas;
  • Šakinio krautuvo vairavimo pažymėjimas;
  • Aviacijos srities išmanymas;
  • Buhalterinė patirtis;
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas.

Mes Jums siūlome:

  • Patirtį tarptautinėje aviacijos kompanijoje;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir gerą atmosferą darbe.
  • Darbo užmokestį nuo 700 eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.