Pirminės patikros inspektorius(-ė)/sandėlininkas(-ė). Kaunas, Lietuva

Darbo pobūdis:

  • Atvykstančių į bendrovę orlaivių detalių, cheminių medžiagų, komponentų vizualinė apžiūra ir patikra;
  • Duomenų, dokumentų tikrinimas ir pajamavimas į IT sistemas;
  • Prekių siuntos atitikties užsakymui tikrinimas;
  • Esant poreikiui, padėti sandėlio darbuotojams (prekių judėjimo sandėlyje apskaita ir kontrolė; dokumentų pildymas; prekių priėmimas / išdavimas; tvarkos sandėlyje palaikymas)

Reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinkoje, ypatingai MS Excel);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, greita reakcija į kintančias aplinkybes

Privalumai:

  • Prekių priėmimo principų išmanymas;
  • Rusų kalbos žinios;
  • Sandėlininko, apskaitininko darbo patirtis.

Mes jums siūlome:

  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Gerą atmosferą ir draugiškus kolegas;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros naujai besikuriančiame padalinyje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo užmokestį nuo 550 Eur iki 650 Eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.