Filtras

Dažytojas . Kaunas, Lietuva

Darbo pobūdis

  • Pagal dažymo technologijų reikalavimus atlikti dažymo
  • darbus:
  • Paruošti dažymui orlaivių paviršius;
  • Savarankiškai atlikti dažymo darbus pagal paruoštus
  • defektuotojų dokumentus.

Reikalavimai

  • Turėti dažymo darbų patirtį;
  • Gebėti paruošti dažymo medžiagas;
  • Išmanyti technologinius dažymo reikalavimus;
  • Gebėti skaityti ir suprasti dokumentaciją anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti ir siekti karjeros aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą darbo užmokestį nuo 800 Eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Darbas Karmėlavoje.

„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.