Filtras

Aviacijos mechanikas (mokinys). Kaunas, Lietuva

Darbo pobūdis:
Orlaivių techninė priežiūra ir remontas;
Mechaninių ir elektrotechninių orlaivių gedimų šalinimas;
Darbas komandoje vadovaujant licenzijuotam orlaivių technikui;
Darbas Karmėlavos oro uosto angare.

Reikalavimai:
Geros anglų k. žinios;
Aviacinis išsilavinimas ir/arba techninis išsilavinimas būtų privalumas.
Patirtis mechanikos srityje.

Mes siūlome:
Visus reikalingus techninius mokymus;
Galimybę dirbti ir siekti karjeros aviacijos srityje;
Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
Visas socialines garantijas;
Darbo užmokestį nuo 600 eur, o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

„FL Technics“ – tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), ir Harbine (Kinija) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje.