Filtras

Perono aptarnavimo departamento vadovas. Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis:

  • Perono aptarnavimo departamento sklandus veiklos užtikrinimas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Nuolatinis vykdomos veiklos procesų tobulinimas;
  • Naujų technologijų ir inovatyvių sprendimų taikymas kasdieninėje operacinėje veikloje;
  • Savalaikis problemų identifikavimas ir jų sprendimas;
  • Departamento KPI rodiklių gerinimas, vykdymas, kontrolė;
  • Veiklos biudžeto kūrimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Pavaldžių darbuojų ugdymas, jų motyvavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas – gamybos/procesų/vadybos srityse);
  • Ne mažesnė, nei 2 metų sėkmingo vadovavimo patirtis gamybinėje įmonėje (vadovavimas ne mažiau, kaip 50 darbuotojų);
  • Darbo su procesų tobulinimu ir efektyvinimu patirtis;
  • Strateginis mąstymas, lyderystė, komandinio darbo ir veiklos planavimo gebėjimai;
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus ir juos įgyvendinti;
  • Stipri motyvacija prisidėti prie organizacijos vystymo
  • Labai geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Iniciatyvią ir draugišką komandą;
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: hr@bgs.aero, telefonas pasiteirauti +370 615 33525.

Laiško temoje nurodykite „Perono aptarnavimo departamento vadovas (-ė)“.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

„Baltic Ground Services“ („BGS“) teikia antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo, aviacinio kuro pildymo, mokymų, specializuotų IT sprendimų bei vagonų logistikos paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.