Filtras

Pardavimų vadovas Vokietijos rinkai. Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis:

- Naujų klientų ir projektų paieška;

- Vokietijos ADR krovinių rinkos analizė ir veiklos plėtra;

- Susitikimai su potencialiais klientais;

- Ilgalaikių sutarčių sudarymas su naujais klientais;

- Įmonės pristatymas  ir atstovavimas Vokietijoje;

- Teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai:

- Ne mažesnė, nei 3 metų darbo patirtis Transporto logistikoje (ADR krovinių logistikoje -  privalumas);

- Darbo patirtis Vokietijos ADR transporto rinkoje (privalumas);

- Transporto vadybininko profesinės kompetencijos pažymėjimas (privalumas);

- ADR pažymėjimas (privalumas);

- B kat. vairuotojo pažymėjimas;

- Labai geros vokiečių kalbos žinios;

- Geros anglų kalbos žinios (privalumas);

- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

- Galimybė vykti į komandiruotes.

Siūlome:

Konkurencingą darbo užmokestį nuo 2000 eurų (bruto), o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;

Darbą tarptautinėje įmonėje;

Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;

Iniciatyvią ir draugišką komandą;

Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

„Baltic Ground Services“ („BGS“) teikia antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo, aviacinio kuro pildymo, mokymų, specializuotų IT sprendimų bei vagonų logistikos paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.