Filtras

Mokymų instruktorius (-ė). Vilnius, Lietuva

Darbo pobūdis:

- Rengti mokymo medžiagą pagal aviacijos organizacijų rekomendacijas ir įmonės procedūras;

- Vesti funkcinius mokymus darbuotojams pagal įmonės mokymo programas;

- Kurti elektronines mokymo priemones, vaizdo pamokas, interaktyvius testus;

- Planuoti ir administruoti mokymų procesus, tvarkyti mokymų dokumentus;

- Kuruoti naujokų adaptacijos procesą;

- Dalyvauti personalo mokymo projektuose;

- Prisidėti prie mokymų sistemos tobulinimo.

Reikalavimai:

- Aukštasis išsilavinimas;

- Prezentavimo gebėjimai;

- Edukacinė ir/arba aviacinė patirtis;

- Darbo kompiuteriu su multimedijos medžiaga įgūdžiai;

- Gebėjimas struktūruotai ir vaizdingai perteikti informaciją;

- Anglų kalba būtina, rusų kalba – privalumas.

Mes Jums siūlome:

- Darbą tarptautinėje įmonėje;

- Konkurencingą darbo užmokestį nuo 1700 eurų (bruto), o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;

- Profesinį ir asmeninį tobulėjimą;

- Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);

- Iniciatyvią ir draugišką komandą;

- Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

„Baltic Ground Services“ („BGS“) teikia antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo, aviacinio kuro pildymo, mokymų, specializuotų IT sprendimų bei vagonų logistikos paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.