Filtras

Grupės finansų analitikas (-ė). Vilnius, Lietuva

Šiuo metu vienai iš savo grupės įmonių ieškome Grupės finansų analitiko (-ės).

DARBO POBŪDIS:

  • dalyvavimas rengiant finansines prognozes;
  • finansinių verslo modelių rengimas, vertinimas;
  • duomenų analizavimas, išvadų rengimas;
  • įmonės ir Grupės įmonių veiklos ir finansinių rodiklių priežiūra ir administravimas, numatytų ataskaitų pateikimas kolegoms, vadovybei; naujų ataskaitų formų rengimas pagal poreikį;
  • dalyvavimas rengiant Grupės įmonių metinius biudžetus (informacijos surinkimas iš skirtingų įmonių, duomenų konsolidavimas), biudžeto vykdymo priežiūra ir kontrolė;
  • periodinių valdymo ataskaitų rengimas, informacijos paruošimas pristatymui.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (finansų, ekonomikos ar fundamentalių mokslų srityje);
  • 1 metų finansų analitiko (-ės) ar panašaus darbo patirtis;
  • apskaitos principų išmanymas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel darbo su didelės apimties duomenimis patirtis);
  • mokėjimas išskirti svarbiausią informaciją, ją aiškiai ir patraukliai pateikti;
  • analitinis mąstymas bei greita orientacija;
  • iniciatyvumas, noras prisidėti prie veiklos gerinimo ir tobulinimo;
  • kruopštumas, atsakingumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

MES JUMS SIŪLOME:

  • patirtį vienoje iš didžiausių Lietuvoje veikiančių tarptautinių įmonių grupių;
  • atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, galimybę siekti tarptautinės karjeros.

Dėl papildomos informacijos kreiptis tel. +37068657453 (Karolina).

Darbo užmokestis: nuo 1700 € iki 2200 € (bruto)
Darbo užmokesčio komentaras: Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
„Avia Solutions Group" - didžiausia aviacijos verslo grupė iš vidurio ir rytų Europos. Įmonių grupė turi 67 biurus ir gamybos centrus bei teikia aviacijos paslaugas ir sprendimus visame pasaulyje. Grupės būstinėje Lietuvoje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 5000 aviacijos ir kitų sričių specialistų. Grupė aptarnauja virš 1600 klientų nuo Amerikos iki Azijos.