Filter

Praktikantas (-ė) Marketingo Skyriuje. Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Pagalba rengiant ir įgyvendinant rinkodaros projektus;
  • Verslo dovanų paieška ir užsakymų kuravimas;
  • POSM medžiagos gamybos kuravimas;
  • Asistavimas praktikos vadovui.

Reikalavimai:

  • Domėjimasis rinkodara, tendencijomis, inovacijomis;
  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Operatyvumas, atsakingumas, atidumas;
  • Anglų kalba;
  • Rusų kalba (privalumas).

Mes siūlome:

  • Galimybę susipažinti su integruoto marketingo paslaugų teikimo procesais;
  • Galimybę  prisidėti prie naujų projektų įgyvendinimo;
  • Draugišką ir jauną profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu.

Reikalingos kalbų žinios: Anglų
Darbo laikas: Visa darbo diena
Vietovė: Smolensko g. 10A

All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Win win is an advertising and communications agency creating winning advertising solutions for companies working in aviation, finance, investment, pharmaceuticals, agriculture and other industries.