Filter

CHIEF ACCOUNTANT. Vilnius, Lithuania

Darbo aprašymas:

  • Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos organizavimas nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Finansinių ataskaitų, formų ir kt. dokumentų rengimas ir pateikimas Bendrovės vadovybei, kontroliuojančiosioms įstaigoms bei išorės organizacijoms;
  • Deklaracijų ir ataskaitų VMI, SODRA ir Statistikos departamentui rengimas ir teikimas;
  • Apskaitos politikos formavimas;
  • Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisėtumo užtikrinimas;
  • Finansinių auditų koordinavimas;
  • Darbo laiko apskaitos kontrolė ir darbo užmokesčio skaičiavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis ekonominis, finansinis arba buhalterinis išsilavinimas;
  • Mokėti anglų bei rusų kalbas (ne žemesnis nei B2 lygis);
  • Panašaus darbo patirtis - nuo 3 metų;
  • Darbo patirtis su NAVISION buhalterinės apskaitos programa;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas bei domėjimasis jų naujienomis;
  • Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę.

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Salary: from 3000 € (brutto)
Salary comment: We will be happy to discuss the specific amount of your basic monthly salary and bonuses during the interview based on your experience and qualifications
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Jet Maintenance Solutions (Jet MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair, and overhaul solutions for business and regional aviation. The company also provides express spare part delivery, cabin refurbishment & modification, engine management, and aircraft conversion solutions for a wide range of other business and regional jets.