Filter

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A). Kaunas, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Materialinių vertybių priėmimas į ir išdavimas iš sandėlio;
  • Materialinių vertybių sandėliavimas (atsižvelgiant į tinkamas sandėliavimo sąlygas), tvarkingas ir sistemingas jų išdėstymas;
  • Sandėlio patalpų racionalaus panaudojimo užtikrinimas;
  • Materialinių vertybių apskaitos dokumentacijos pildymas;
  • Pakrovimo/iškrovimo darbai.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis sandėlyje ne mažiau, kaip 1 metai;
  • Kruopštumas ir atidumas;
  • Atsakingumas;
  • Auto krautuvo pažymėjimas (privalumas);
  • Rusų ir anglų kalbų žinios laikomos privalumu.

Mes jums siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Patogų darbo laiką, nuo 8:00 iki 17:00 val. (nuo pirmadienio iki penktadienio);
  • Patrauklias darbo sąlygas (profesinio tobulėjimo galimybes, priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo veiklos rezultatų);
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Helisota is an international provider of integrated maintenance, repair, and overhaul (MRO) services for rotorcraft aviation. The company is an EASA Part 145 and Part 147 organization, an authorized Mi type as well as Robinson and Airbus Helicopters service centre. Based on ISO 9001:2015 certified services and products, Helisota supports various rotorcraft operators from 40 countries worldwide.