Filter

AVIACINIŲ ELEKTRONIKOS SISTEMŲ SPECIALISTAS (-Ė). Kaunas, Lithuania

Darbo pobūdis:

  • Sraigtasparnių elektronikos įrengimų išardymas, defektavimas ir remontas;
  • Nesudėtingų elektros schemų litavimas;
  • Darbų pobūdis sudėtingėja priklausomai nuo darbuotojo įgytos patirties.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
  • Elektrotechnikos, elektronikos ir radiotechnikos pagrindai;
  • Detalių litavimo principų ir tam naudojamų medžiagų žinios;
  • Rusų kalbos žinios (rašymo ir skaitymo pagrindai);
  • Elektros matavimo prietaisų ir jų veikimo principų žinios;
  • Noras dirbti ir tobulėti aviacijos srityje;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Mes jums siūlome:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
Helisota is an international provider of integrated maintenance, repair, and overhaul (MRO) services for rotorcraft aviation. The company is an EASA Part 145 and Part 147 organization, an authorized Mi type as well as Robinson and Airbus Helicopters service centre. Based on ISO 9001:2015 certified services and products, Helisota supports various rotorcraft operators from 40 countries worldwide.