Filter

Planavimo koordinatorė (-ius). Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis:

Paruošti standartinių dokumentų paketą prieš darbą;
Sutvarkyti dokumentų paketą po atlikto darbo;
Reikalingų formų išrašymas;
Dalių bei medžiagų užsakymas/grąžinimas;
Tabelių pildymas;
Kiti administraciniai darbai, pavesti inžinierių.

Reikalavimai :

Puikios anglų kalbos žinios (skaitymas, rašymas);
Labai geri darbo įgūdžiai Microsoft Office paketu, ypač Excel;
Atidumas detalėms, tikslumas, atsakomybė;
Reiklumas.

Mes siūlome:

Galimybę dirbti aviacijos srityje;
Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
Gerą darbo atmosferą bei draugišką kolektyvą.

All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
FL Technics is a global provider of aircraft maintenance, repair, and overhaul (MRO) services. The Company specializes in base & line maintenance, spare parts & component support, engine, APU & LG management, full aircraft engineering, and technical training. FL Technics is an EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21 as well as FAA-145 certified company with hangars in Lithuania, Indonesia and China as well as line station around the world.