Filter

Keleivių aptarnavimo agentas (-ė). Vilnius, Lithuania

Darbo pobūdis

  • Keleivių registracija skrydžiui ir jų palyda į aptarnaujamų aviakompanijų orlaivius.

Reikalavimai

  • Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 1 (vienerių) metų patirtis klientų aptarnavimo srityje (privalumas);
  • Nepriekaištingos anglų kalbos žinios;
  • Labai geros rusų kalbos žinios;
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (naktinių pamainų metu);
  • Atsakingumas, savarankiškumas, organizuotumas;
  • Paslaugumas, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Vidinė motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą;
  • Reprezentatyvi išvaizda.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą darbo užmokestį nuo 600 eurų (netto), o konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;
  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Greitą profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Entuziastingą ir draugišką komandą, įvairias šventes ir komandinius renginius.
All fields required
I confirm that I got acquainted with the GDPR rules, regarding the processing of my data, and agree that the Company will process personal data submitted by me for the purposes of recruitment and based on my expressed consent.
You have successfully applied
„Baltic Ground Services“ („BGS“) is an international provider of ground handling, aircraft fuelling, liquid ADR logistics, training services, as well as railway freight services and IT solutions. The company operates in Vilnius, Kaunas, Palanga, Riga, Tallinn, Modlin, Chopin, Warsaw, Krakow, Katowice, Zhukovsky, Boryspil, Kiev, Odessa and Lvov airports.